Mon Petit Atelier D'artiste

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 7.73 TL
  • Boyut 34MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma BAYARD PRESSE
Çocuğunuz boyama yapmaya bayılıyor ise bu oyun tam ona göre.

Çocukların beyinsel gelişimlerinde renklerin ve tasarım olayının büyük önemi vardır. Renkler ile dopdolu olan bir beyin ve hangi renk ile hangisinin uyumlu olduğunuz kavrayabilen bir çocuk yaşıtlarından çok çok öndedir. Beyin gelişiminde bu denli önemli olan bir uygulamayı çocuklarınız boyama ile yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Bunun için özel olarak üretilmiş olan bu uygulama sayesinde çocuğunuz her zaman her yerde sevdiği karakterler ile boyama yapabilecek ve beyinsel gelişimini tamamlayabilecek.

Çocuğunuzun sevdiği ve onlarla zaman geçirmekten hoşlandığı karakterlerin bulunduğu resimler üzerinde yapacağı boyamalar ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak bile. Sizde çocuğunuzun beyin gelişimini olumlu yönde etkileyecek, çocuğunuza yeni bir hobi olacak, boş zamanlarında gereksiz ve psikolojisini olumsuz etkileyecek olan oyunlar yerine bu denli önemli ve faydalı bir oyunu oynaması gibi bir çok faydası bulunan bu programa hemen sahip olmak istersiniz sanırım. Çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız yapacağınız en doğru işlemlerden biridir bu oyunu indirmek.

Çocuğunuzun görsel zekasına ve beyinsel gelişimine çok faydalı olacak onlarca boyama resmi içeren bu programı indirmek için daha fazla zaman kaybetmeyin. Şimdi tek yapmanız gereken şey hemen indir butonuna basarak bu harika programa hemen sahip olmak. Bu denli faydalı bir oyuna hemen sahip olmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. 

Mon Petit Atelier D'artiste indir